UMAG TROPHY 2020 – 1.MESTO

Selekcija U8 se je od 26.6-28.6 udeležila mednarodnega turnirja v Umagu pod okriljem organizatorja B4SPORT CAMPS, ki slovi kot eden najboljših organizatorjev v Sloveniji. Na turnirju v tej kategoriji je nastopalo kar nekaj velikih klubov. 11 fantov NK Slivnice je nastopilo v konkurenci z klubi kot so NK Bravo, NK Triglav, NK Šampion, NK Umag itd.. Naši fantje so začeli turnir zelo hrabro in prvo tekmo zmagali  z rezultatom 5:0 proti ekipi NK Bravo rumeni . Ekipa je tako pridobila na samozavesti in iz tekme v tekmo igrali bolje. Skupinski del smo osvojili z tremi zmagami, 18 danimi goli in brez prejetega gola.  Sledilo je polfinale s čvrstim nasprotnikom Triglav Kranj, kjer so se fantje borili do konca in zmagali z rezultatom 1:0, kar je pomenilo, da gre NK Slivnica v finale mednarodnega turnirja v Umagu.  V finalu nas je pričakala ekipa NK Šampion beli. Tekma je bila odigrana v odličnem in poštenem vzdušju ter glasnem navijanju staršev obeh ekip. NK Slivnica  dokazali, da so na ta turnir prišli z namenom zmagati in tako se je tekma končala z rezultatom 2:0 v prid naše ekipe.  Velik uspeh in absolutno prevlado na turnirju za te mlade nadobudneže prikazuje tudi to, da so turnir končali z gol razliko 21:0.