Kranjska Gora Trophy 2020

Selekcija U9 se je ponovno udeležila 3dnevnega turnirja. Tokrat v Krajnski Gori. Nastopili so v res kvalitetni družbi kot so NK Olimpija Beli, NK Olimpija zeleni, NK Celje modri, NK Celje rumeni, NK Bravo, NK Triglav, NK Jesenice, NK Brinje, NK Lesce. Ekipa je tudi tokrat začela zelo hrabro in nasprotnike iz Jesenic premagala z rezultatom 6:0. Nato pa so se začeli pravi preizkusi. Z Olimpijo so odigrali 1:1, katero bi z malo več potrpežljivosti lahko tudi zmagali. Aktualne prvake Celje so premagali z rezultatom 2:1 in  zadnjo tekmo v skupini z NK Brinje dobili z rezultatom 1:0. V polfinalu smo dobili ekipo, ki trenutno velja za najmočnejšo ekipo v Sloveniji v tej kategoriji. Do polfinala so nasprotnikom zabili že 27 golov.  Naši fantje so se jim v polfinalu hrabro zoperstavili, vendar na koncu je kvaliteta in velikost kadra prevagala tehtnico na stran Olimpije beli. Naši fantje so to tekmo izgubili z rezultatom 2:0. V tekmi za 3. mesto smo na koncu nesrečno izgubili po izvajanju kazenskih strelov. Turnir sta zasluženo osvojili NK Olimpija zeleni in beli, 3. mesto NK Bravo in 4. mesto NK SLIVNICA. Kljub vsemu je to vrhunski uspeh majhnega kluba NK Slivnica, ki stoji ob boku vseh prvoligaških klubih.